Akce ve Studiu

Čt 30.04.2020

Loona dance ® - protanči se ke své "divošce" - s Katkou

"Divoká (tedy přirozená) žena je víc než ženská duše, je pramenem ženství, je vším, co vychází z instinktů, ze světů viditelných i skrytých, je podstatou.“ (z knihy Ženy, které běhaly s vlky)
Termín: 1 x měsíčně - čtvrtek - 30.4., 21.5. a 25.6.
Čas: 18:30 - 20:30h
Cena: 290 Kč, platba na místě 
Lektorka: Kateřina Jiráková
Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha - Karlín, www.loona.cz
Kontakt na dotazy, storna účastiE:katerina.jirakova@gmail.com,
T: 602 151 653

 

Milé ženy,

s radostí vás zvu na taneční večery s Loona Dance! Tento prožitkový tanec pro dospělé ženy je taneční meditací i terapií. V bezpečném kruhu žen nabízí prožitek úplného uvolnění v jednoduchém tanci, splynutí s hudbou, možnost „vyřádit se“ a setřást ze sebe v radostném pohybu každodenní starosti.

Na fyziologické úrovni Loona Dance, který je inspirován prvky primitivní exprese, africkým a orientálním tancem, oživuje a uvolňuje celou pánevní oblast a pánevní dno, zmírňuje bolesti v oblasti bederní páteře, gynekologické potíže, bolestivou menstruaci, podporuje cirkulaci lymfy a celkově zpevňuje a žensky formuje postavu.

Na úrovni emoční pak můžeme plně prožít a procítit své ženství, neboť se při tanci koncentrujeme na svou pánev, náš „alchymický kotel“, a na svou dělohu, která je centrem ženské síly, tvořivosti a intuice.

Celým konceptem se prolíná taneční energetická vlna lunárního / ženského cyklu, tj. panna, matka, čarodějka, vědma – kvality, které v sobě každá žena má. Své ženství tak můžeme prožít ve všech jeho podobách, dynamice, vábení, jemnosti, hravosti, křehkosti, podpoře, lásce, smyslnosti, vznešenosti, divokosti, sex-appealu, kreativitě, síle, soucitu a sounáležitosti. Tanec nám tak pomáhá rozpoznat a uvědomit si své kvality a zvyšuje tím naše vědomí sebe sama, naše SEBE-VĚDOMÍ…

V neposlední řadě si můžeme užít vzácné propojení a sounáležitost v kruhu žen, kde každá jsme sama sebou, jedinečná a podporovaná, nemusíme se s nikým srovnávat, můžeme jen rozdávat a přijímat ženskou energii, vnímat její sílu a prostě být…

Pokud vás alespoň jeden z uvedených účinků Loona Dance láká, přijďte si jej PROTANČIT!

Tanec je jednoduchý a vhodný pro ženy bez rozdílu věku.

Tančíme ve volné sukni či šatech a bosé, voda a čaj na lekci zajištěny. :)

 

PŘIHLÁSIT SE