Kalendář akcí

Út 24.01.2017

Magické Bali - Ostrov Svobody

Regenerační a zážitkově poznávací zájezd pro ženy i muže na Bali (Indonésie) v termínu 24.1.- 7.2.2017. s možností prodloužení pobytu na ostrově Flores/Bali


Uvidíte:
BESAKIH - největší a nejznámější balijský klášter
Plovoucí chrám Pura Ulun Danu Beratan - druhý největší klášter na Bali
TANAH LOT - chrám na posvátném místě
Goa Lawah Chrám - netopýří jeskyně
KACAK DANCE - balijský tanec. Kecak, neboli “opičí”, má původ v pradávných rituálech obyvatel Bali, kteří, dovedeni až do stavu extáze, komunikovali s Bohem a přednášeli mu své tužby a přání.

Další program:
cyklovýlet mezi rýžovými poli, vodopády, exotická příroda, oceán a šnorchlování, šamanská masáž, balijská masáž, tradiční vaření v Ubudu, Ubud představení atd.
Čeká nás také prožitkový tanec i Loona dance pro ženy, zpěv a hlasové hry, masáže, meditace u moře, dopolední cvičení a relaxace na pláži.

Ubytování i maximální pohodlí pro seminář je zajištěno po příletu na 5 dní v luxusním retreat centru Subak Tabola Villa - the last piece of paradise s bazeném ve středu balijské vysočiny. Následující 4 noci budeme bydlet v hotelu na východním pobřeží Indického oceánu - hotel s bazénem a nádhernou zahradou. Další 3 noci v centru ostrova, v uměleckém městečku Ubud, v hotelu kousek od známého Monkey forest.

Zájezd je opět organizován cestovní kanceláří CK Mandala, jejíž majitelkou je má přítelkyně Majka Kadlecová, díky níž byl zájezd v r. 2013, který jsem vedla pro skupinu žen na Sumatře skutečnou relaxací a radostí.

Počasí na Bali:
příjemných 28° - 30°, občasné dešťové sprchy

Zájezdem provází:
Lucie Kupcová -  lektorka tance a seminářů osobního rozvoje
Štěpánka Čížková - muzikoterapeutka, zpěvačka
Majka Kadlecová - průvodkyně a majitelka CK Mandala

Konečná cena zájezdu: 49 900 Kč
Zahrnuje: letenky Emirates - Praha- Bali- Praha, pobyt all inclusive v hotelu Subak Tabola Villa (5 dní), ubytování v hotelech standart 3*** vč. snídaně v ostatních destinacích (7 nocí), masáže, veškeré transporty, výlety a vstupy, cyklovýlet a další program (viz výše), vč. lektorského programu a česky mluvícího průvodce a zákonné pojištění CK.
Jídlo na cestách zbylých 7 dní/ nocí (oběd, večeře) si hradíte sami, nicméně strava na Bali je nízkorozpočtová, doporučená finanční výše je 200 Kč/den. 

Prodloužení pobytu o:
- 5 dní na ostrově Flores (panenský ostrov, další unikát Indonésie) - příplatek je 12000 Kč 
(výlety/ transfery a ubytování na Flores se snídaní (4 NOCI), 2 denní výlet na lodi na KOMODO s plnou penzí (1 NOC))

- 7 dní na Bali - příplatek 8900 Kč 
-bude doplněno

Rezervace místa:
- probíhá rezervací formou vyplněné přihlášky a zasláním na lucie@loona.cz. Následně Vám budou zaslány zajímavosti o navštívených místech na Bali případně Flores a itinerář cesty.
- zasláním zálohy ve výši 26 000 Kč na b.ú. CK Mandala - 2200845787/2010 (FIO Banka) s uvedením svého jména, názvu zájezdu Magické Bali ve zprávě pro příjemce nejpozději do 15.11.2016
- zbývající část ceny zájezdu, tj. 23 900 Kč je třeba uhradit do 15.12.2016 na bankovní účet 2200845787/2010 (FIO Banka) s uvedením svého jména, názvu zájezdu ve zprávě pro příjemce.
- na vyžádání vystaví CK Mandala daňový doklad
- zašleme itinerář zájezdu a cestovní pokyny

Kapacita je omezena na 10 osob.
Moc se na vás těšíme! :-)
Lucie a Štěpánka

FOTOGRAFIE MÍSTA, VÝLETŮ JSOU AKTUALIZOVÁNY NA FB UDÁLOSTI.
ZDE MŮŽETE TAKÉ NÁM VŠEM KLÁST DOTAZY NA PODROBNOSTI K ZÁJEZDU.

PŘIHLÁŠKA K REZERVACI MÍSTA

VYPLNĚNÉ PROSÍM ZAŠLETE NA LUCIE@LOONA.CZ