Akce ve Studiu

Po 24.02.2020

Esence Bohyně - ochutnávka

Úvodní meditační večer k čtyřdílnému transformačnímu semináři Esence bohyně, který vytvořila osvícená tantrická učitelka Ma Ananda Sarita.

Termín: 24.2.
Čas: 18 – 21 hodin
Cena: 250 Kč 
Lektorka:akreditované lektorky Goddess Essence
Vashuda a Divya
Kontakt pro dotazy,storna účasti:
E:vasudha@fenclici.net, hzazvonilova@ seznam.cz
W: www.centrum-tara.cz, www.caroprostor.czwww.esence-bohyne.cz

 

Přijď se dozvědět víc o semináři Esence Bohyně, ochutnat jeho techniky, zjistit, jestli je to pro Tebe to pravé. Během večera Ti nabídneme ochutnávku ze čtyřdílného tantrického semináře pro ženy Esence bohyně, vytvořený Ma Ananda Saritou, osvícenou tantrickou učitelkou, která žila 26 let v Osho komunitě, větší část z toho pod vedením samotného Osha.

Společně v kruhu žen Tě provedeme mocnou meditací Esence Bohyně, která je sama o sobě ochutnávkou technik, tance a energie, které seminář nabízí. Pomáhá otevřít 3 pozitivní póly čakrového systému ženy : 2., 4., a 6. čakru, o kterých se toho během večera dozvíte víc. Prakticky to znamená, že se lépe propojíš sama se sebou, se svým silným a hlubokým ženstvím, emocemi a sexualitou, s láskou a soucitem, se svou pravdou a přirozeností, s intuicí a vnitřní moudrostí. Meditace Ti pomůže objevit a posílit Tvůj potenciál a spojit  s Tvojí silou v důležitých oblastech Tvého života. Navíc budeš během večera obklopena podobně naladěnými ženami a v jejich kruhu zažiješ sílu sesterství, ženské podpory a spolupráce. Seminář tyto kvality potom dále rozvíjí do mnohem větší hloubky a pomáhá je ukotvit v běžném životě.

Během večera dostaneš nejen nové praktické informace o semináři, ale hlavně ochutnáš pocit své síly a naplnění, a z tohoto pocitu potom budeš moci čerpat a vracet se k němu po návratu domů.

Esence Bohyně je hlubokou osobní cestou pro všechny ženy, bez ohledu na věk.

 

PŘIHLÁSIT SE