Akce ve Studiu

Ne 12.04.2020

Čarodějka a Čarodějnice

Denní prožitkový seminář pro ženy s arteterapií a ženským tancem Loona dance. Provází Zuzana Kodymová a Lucie Loona.

Termín: 12.4. 2020
Čas: 10 - 19h.
Cena: 2000 Kč, platba rezervační zálohy 500 Kč předem na b.ú.: 670100 - 2211770856/6210 do konce března. Platba zbývající částky 1 500 Kč do 8.4., předmět zprávy název semináře. 
ZVÝHODNĚNÁ CENA: platba celé částky najednou je 1800 Kč.

Místo: Sál Valkýra, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín, www.salvalkyra.cz
Provází: Lucie Loona a Zuzana Kodymová
Dotazy, přihlášky, storno účasti na academy@loona.cz.

V silném čase transformace, v čase Velikonoc, kdy energie tohoto Kristova času je nám velmi nápomocna pro vystoupení z omezujících programů chování nebo jejich uvolnění a transformaci jsme zvolily téma Čarodějky a Čarodějnice v nás, téma, které je v nás ženách tolik bolavé a potlačené. 

Ke své léčitelce, čarodějce, té která tvoří život, dějí se ji zázraky se dostáváme SKRZE POZNÁNÍ A PŘIJETÍ své čarodějnice (od stínu ke světlu), stínové části, té která koná z nevědomí a je ukrytá našemu vnitřnímu zraku.

Pro uzdravení a otevření se své světlé čisté části své čarodějky a otevření se důvěře v ní, je třeba uznat svou stínovou část jako rovnocennou část sama sebe.
A tak pomocí Arteterapie spolu odkryjeme archetyp čarodějky a čarodějnice v nás, vytáhneme je z hlubin nevědomí, uvidíme je, pochopíme a tím přijmeme.
Poznáme je a rozlišíme. Arteterapie vytahuje na světlo skryté. Je hluboká, intimní a pravdivá. Nedovoluje žádné masky, hry, okliky, úniky. Jde k pravdě a podstatě. Pomocí výtvarné tvorby (výtvarných technik, výtvarného projevu) odkývá postupně, laskavě a hravě...

Doplněno o ženský tanec Loona dance, který hudbou a jednoduchými tanečními hrami nás rychle spojí s kvalitou čarodějky i čarodějnice a pomocí taneční konstelace pomůže tyto dvě části v sobě hluboce uvidět na úrovni srdce a zharmonizovat v každé z nás tak, jak je právě u každé z nás jednotlivě připraveno a je Čas.
Kvalita archetypu Čarodějka je především o mentálním umění zde, svou sílu = pozornost, dává do tvorby mentální, jde tedy o vědomou mentální práci, po které přichází přirozená manifestace. Tj. součástí našeho dne je práce s imaginací, která připraví na neviditelných rovinách pole tak, aby TO vizualizováno se mohlo jemně do tohoto pole snést a jemně „samo“ se materializovat. To je Kouzlo čarodějky, která tvoří svůj zázračný život, se vším co k němu prostě patří.

Tento seminář může být ideální přípravou na víkendový hloubkový seminář Eva a Lilith - světlo a stín v ženské duši, 24.-26.4.

 

PŘIHLÁSIT SE