Akce

Čt 18.06.2020

Adam, Eva a Lilith - síla v trojnosti

....aneb živé archetypy v nás. Přednáška astroložky a průvodkyně systemickými konstelacemi Liliany Fibigerové z cyklu přednášek na téma Novodobá partnerství. Poznáním těchto archetypů se více přibližujeme k vědomému partnerství.

Termín: 18.6.2020
Čas: 18,30 - 21,30h.
Místo: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín, www.loona.cz
Cena: 290 Kč, platba předem na b.ú.: 670100-2211770856/6210, v případě volné místa 320 Kč platba na místě. Obchodní podmínky.
Provází: Liliana Fibigerová
Kontakt pro dotazy a storno účasti: info@loona.cz

Přednáška astroložky Liliany Fibigerové o síle a potřebě vyvážení všech našich třech složek osobnosti pro živý a harmonický partnerský vztah. Dozvíte se, jak tyto archetypy- složky naší osobnosti konkrétně v každodennosti  partnerství působí, co s tím lze dělat a také mytologické příběhy této trojice.

Adam - vnitřní muž. Naše hybná, aktivní síla. Síla záměru, vize, konání a formování. Síla, která nám pomáhá vidět hranice, je zdravě soutěživá. Pokud je náš vnitřní muž dostatečně zralý, dokáže udržet temnou část duše (Lilith) v odstupu a přitom ji nepopírat. 

Lilith
- temná žena v našem nitru, stín stínu. Temný ženský princip, který je součástí i mužské duše. Představuje mystické a magické vedení, poznání, které pro Evu zůstává nedostupné, pokud s ní není v kontaktu. První žena Adama, milenka. Žena, která zvolila život v temnotě. Žena - smrt, život zabíjí, ale zároveň je –li třeba, pomůže a inspiruje svými kvalitami v krizi. Žena, která muže svádí, inspiruje, ale především ničí. Žena ublížená, bolavá, sténající, odmítavá, rebelující, nespoutaná a divoká. Je zlostí, bolestí a smrtí.

Eva - světlá žena v našem nitru. Čistý ženský princip.
Je mistryní v každodenních praktických dovednostech.
Druhá žena Adama, manželka. Žena, která zvolila život v partnerství s Adamem, v úctě a lásce. Žena - život, život rozvíjí a sjednocuje. Žena, která muže miluje, podporuje, pečuje o ně a na Lilith žárlí. Žena milující, podporující, povznášející, hravá, tvořivá, zvědavá a poslušná. Je láskou, radostí a životem. Dva proti - klady, které když se spojí, jsou našimi vnady.

  

PŘIHLÁSIT SE

Mohlo by Tě také zajímat - prožitkový seminář - 25.- 26.9. Adam a Lilith- síla spojení - pro smíšenou skupinu- Liliana Fibigerová, Lucie Loona