Akce ve Studiu

Čt 19.03.2020

Dvojplamen v realitě

Přednáška na téma dvojplamen, duchovní partneři, dvoupaprsci v reálném životě, partnerství jako cesta osobního rozvoje, rozvíjení potenciálu partnerství, svobodné tvůrčí partnerství. Jak to funguje v realitě a mnoho jiného vám poví Marcela Němcová, autorka knihy Dvojplamen v realitě. Z cyklu přednášek na téma Novodobá partnerství.

Termín: 19.3.2020
Čas: 18,30 - 21,30h.
Cena: 290 Kč, rezervace předem úhradou celé částky na b.ú.: 670100-2211770856/6210, předmět zprávy DVOJPLAMEN. V případě volného místa je platba na místě 320 Kč.
Obchodní podmínky.
Přednáší: Bc. Marcela Němcová
Kontakt pro dotazy, storno účasti : academy@loona.cz

Marcela je autorkou knihy Dvojplamen v realitě, která obsahuje informace a ukazatele k procesu vnitřní emoční proměny v partnerství - jak harmonizovat traumata osobní i rodové linie. 
Kniha je zaznamenána vědomým - přítomným slovem, které při čtení přepisuje naše podvědomé zátěže. Energie vložená do každého slova duši léčí a volá.

Proč dvojplamen v realitě?
Od začátku našeho vztahu jsem cítila, že k sobě patříme, že můj muž má uvnitř sebe vše, co já vlastně hledám. Vyrovnanost, svobodu a vnitřní klid. Všechno to, co jsem já tolik chtěla.

Prožívali jsme spolu nádherné chvíle plné porozumění, otevřenosti smíchu a radosti. Naší věkovou překážku jsem nechtěla v té době vidět. Líbila se nám každá chvíle, kterou jsme mohli být spolu.

Postupem času vyvstávali v různých situacích okolnosti a v mé mysli pochybnosti, proč spolu vlastně nemůžeme být. Emoční i fyzické bolesti přicházely v různých časových intervalech a tím sílilo i moje přesvědčení, že se jednoho dne musíme rozejít a jít každý svou cestou.

Věděla jsem, že dvojplamen je vztah partnerů duše, kde se cítí doplněn jeden druhým. Ale nejprve musí dojít k překonání překážek a já jsem moc chtěla vědět jakých.

Hledala jsem, co se párům duše vlastně děje, jak to vypadá v realitě, v každodenním životě a jak vše zvládnout. Moje hledání, poznání, vlastní zkušenosti a jak nás odhalení podvědomých příčin provedlo procesem vlastní proměny, uvádím v této knize. Tři roky jsem byla vnitřně vedena předat informace o vnitřních odhaleních a sladění duše a těla v realitě.
Marcela

 

 
PŘIHLÁSIT SE

Další přednášky z cyklu Novodobé partnerství, které Vás mohou zajímat:
16.4. Kushi a Nammo - manželé a duchovní průvodci
19.5. Adam, Eva a Lilith - síla v trojnosti - Liliana Fibigerová
18.6. Alchymie vztahu - Veronika Vieweghová a Petr Jan Křen
25.- 26.9. Adam a Lilith- síla spojení - prožitkový seminář pro smíšenou skupinu- Liliana Fibigerová, Lucie Loona