Akce ve Studiu

Čt 14.05.2020

BODY VIBE DANCE - meditace v pohybu

Přijďte na taneční lekce, kde se nebudete učit taneční kroky, uvolníte své tělo a mysl, vypotíte přebytečná kila a najdete svůj rytmus života.

Termín:  14.5.,28.5., 11.6.
Čas:  18.00 - 20.00 hod
Cena:  250,- Kč, platba na místě
Lektorka: Vendula Kropáčková
Kontakt pro dotazy, storna účasti: E:kropackova.vendula@email.cz
T:  602175079, W:www.bodyvibedance.cz
 

Když se v životě přestaneme smát, zpívat si a tancovat, začne nám něco chybět. Ráno se nám nechce vstávat, protože dny se skládají jen s povinností a večer jdeme spát unavení a bez energie. To „něco“, co nám chybí, je pohyb. Ten nám navrací chuť do života. A když si při něm dovolíme odhodit masku, uvolnit se, jen tak si zaskákat, zatančit, zakřičet si, navrátí se nám do života radost … to je BODY VIBE DANCE.

Když tančíme naučené kroky a nejsme spojeni sami se sebou, dává nám to poloviční uspokojení. Když propojíme tělo a duši, propojíme vnější a vnitřní svět.  Tím, že si zatančíme sami se sebou, propojíme oba světy a nastolíme rovnováhu v životě … to je BODY VIBE DANCE.

Milé ženy, zvu Vás k tanci, tím tancem začnete léčit svou duši a znovu se začnete smát, v tom víru si budete blíž a začnete se lépe znát.

Nejdříve se uvolníme, pomalu, postupně od kotníků až po krční páteř prodýcháme a rozvlníme celé naše tělo.

Postupně se rytmus zrychluje, necháme své tělo „houpat se na vlnách“ hudby a splynout s ním. Zapomeneme na okolní svět a své starosti a jen se spojíme sami se sebou.

Hudba se ještě zrychlí a mi, ve zdánlivě chaotickém rytmu vyskáčeme, vykřičíme, vyklepeme náš stres, naše bloky a vzorce chování.

Tanec se zpomaluje a odchází poslední zbytky stresu z našeho těla…

Úplně se zastavíme a užijeme si volnosti a lehkosti.

V tichu a příjemné meditaci si zachováme ten pocit radosti a uvolnění.

Umět nemusíte nic, na sebe něco pohodlného a sebou chuť to pořádně „rozjet“.

 

PŘIHLÁSIT SE