Akce ve Studiu

Po 09.09.2019

Element VODY, plynutí a uvolnění

Tantrajóga pro harmonii druhé čakry

Termín: pondělí 9.9.
Čas: 18:30 – 21 h
Cena:  jeden večerní seminář: 490 Kč (jen 23.9. s kakaem a harmoniem: 550 Kč).
Cena za harmonizační kurz (10 večerních seminářů vč. speciálu): 4.430 Kč
(studenti, senioři a rodiče samoživitelé mají 10 % slevu z jednotlivých seminářů i z kurzu, možnost "permanentky" na 4 a více seminářů - dohoda emailem)
Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat)
Kontakt pro dotazy, storna účasti: dasa@simhayoga.cz
W:www.simhayoga.cz

Harmonizační večer pro element vody v nás: emoce, pocity, cítění. Nacítění sebe a svých potřeb. Plynutí, pouštění, uvolnění. K tomu nám přispěje i praxe kontinuum movement skrz jemné zvukové vibrace, které uvolňují tělo i mysl a proudění „živé vody“ v nás.

Čas strávený sami se sebou. Poznej sebe a poznáš celý vesmír. Chvilky zastavení a jógová praxe a v dnešní úplňkový večer i pozdrav měsíci, vše plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí.   uvolňování psoatu (svalu duše).

Závěrem si užijete oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli. Neb propojení našeho osobního mikrokosmu s Makrokosmem, to je jóga.

Čím více jsme schopni vnímat, pozorovat i aktivně zpracovávat to, co se urodí v naší vnitřní krajině, tím lépe dokážeme vycházet sami se sebou a pak i s okolním světem. Naše vnitřní vyladění se promítá i do partnerských vztahů.

Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro pokročilejší. Seminář nebude fyzicky náročný a případně náročnější techniky mají vždy variantu pro každé tělo. Je vhodný pro ženy i muže. Předpokladem pro účast je zájem o svůj vlastní vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet a probouzet své kvality a dary.

Pokud se chcete semináře zúčastnit v těhotenství, nebo máte zdravotní obtíže, je nutno probrat předem při přihlašování na seminář.

HARMONIZAČNÍ TANTRAJÓGA:

Témata jednotlivých večerů (vždy 18:30 - 21 h v Looně v Karlíně):

  • Pondělí 2.9. Harmonizační Tantrajóga pro první čakru: matérie a energie kundalini  (element ZEMĚ)
  • Pondělí 9.9. Tantrajóga pro harmonii druhé čakry: plynutí a uvolnění (element VODA)
  • Pondělí 16.9. Tantrajóga pro harmonii třetí čakry: sebe-vědomí a vnitřní síla (element OHEŇ)
  • Pondělí 23.9. Rovno-váha na podzimní rovnodennost: Tantrajóga s kakaem a mantry s harmoniem: srdce, radost a lehkost bytí (element VZDUCH)
  • Pondělí 21.10. Tantrajóga pro harmonii páté čakry: pátý element a komunikace (element ÉTER, ticho i zvuk, časoprostor, ve tmě při svitu hvězd ...a svíček)
  • Pondělí 4.11. Tantrajóga pro harmonii polarit v nás a 6.čakru (třetí oko - vhled do svého osobního Mikrokosmu, který je propojený s Makrokosmem)
  • Pondělí 11.11. Úplňková harmonizační Tantrajóga
  • Pondělí 9.12. Tantrajóga pro korunní čakru a nadhled, tantrická vipassána a intuitivní pohybová meditace
  • Pondělí 16.12. Adventní naladění: Tantrajóga pro srdce při svíčkách
  • Pondělí 6.1.2020 Nový začátek: Tantrajóga na Tři Krále

 

PŘIHLÁSIT SE