Akce ve Studiu

Ne 08.09.2019

Proč jsem tady a co tu dělám? Vhledy do Spirituální regrese mezi životy

Metodami hluboké hypnózy je možné otevřít cestu ke vzpomínkám i mezi inkarnacemi, úrovně duše, smysl existence na Zemi a komunikaci. Seminář s diskuzí a osobním skupinovým sezením pro všechny, kdo se zajímají o vědomí, existenci a růst duše

Termín: 8.9.
Čas: 9.00 - 18.00 h
Cena: Cena (vstupné): 1500 Kč do 31.8., 1680 Kč při platbě po 31.8., (rezervace místa platbou na účet: 1019340798/6100, VS: 08092019 + zašlete zprávu s Vašim celým jménem a emailovou adresou na telefon 774 900 991 - Mgr. Jana Matasová, nebo se přihlaste na www.janamatasova.cz/kontakt)
Lektorka: Bernadeta Hodkova
Místo: sál Valkýra, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín, vedle studia Loona
Kontakt na dotazy, potvrzení časti: W:www.getting-better-cz.org, E:bernadeta@getting-better.org
 
 
 

Povídání o osobních zkušenostech Bernadety Hodkové s klienty, příběhy z více než 10-leté praxe ze sezení Spirituální regrese mezi životy a Holistické regresní terapie. Rozšíření o výzkum podle Michaela Newtona a navázání na výzkum Dolores Cannon.

Cílem semináře je přiblížení možnosti podívat se na sebe z pohledu své duše metodou Spirituální regrese mezi životy, která napomáhá k lepšímu ukotvení v těle a v současnosti, porozumění mezilidským vztahům, ke změně životního postoje k okolí, pocítění a vědomému souznění s životním prostředím, posunu k růstu vědomí a procítění lásky duše bez podmínek.

Možnost zažít osobní skupinové sezení “Co jsem již uměl”  a prozkoumat radostný minulý život a kvality z předchozí inkarnace, přinést a ukotvit posilující a pozitivní zážitky do každodenního života.  

Na semináři vedle vašich dotazů prodiskutujeme i témata:
 
 • Spirituální regrese mezi životy a Holistická regresní terapie.
 • Hypnóza, úrovně transu. Vědomí během transu, přirozená sebeléčivá schopnost.
 • Vědomí a vnímání realit v různých vibračních světech.
 • Vzpomínky duše na minulé životy a přípravu na tuto inkarnaci. Výběr těla, místa a okolnosti inkarnace (epigenetika a resonance).
 • Skupiny duší, spolupráce a vztahy duší.-“Lidské hřiště”. Překvapující odhalení.
 • Jemnohmotní duchovní rádci, vyšší já, přehled minulých životů, cesty (učení) duše.
 • Intuice a channeling - naše schopnosti komunikace, aktivace komunikačních kanálů.
 • Tělo a duše na Zemi. Témata duše.
 • Vědomí a duše po smrti těla, procházení vibracemi.- Minulé životy v jiných světech a spolupráce s nezemskými bytostmi - odkud pocházíme (z výzkumu Mary Rodwell), zkušenosti klientů s mimozemskými entitami, UFO a portály.

Upozornění:
 • Praktická část není vhodná pro osoby pod vlivem látek ovlivňujících činnost mozku (antidepresiva, drogy - včetně lehkých, alkohol), s mentálni nestabilitou (i nediagnostikovanou), s vážným onemocněním srdce, epilepsií, v pokročilém stádiu anorexie.  Těhotné účastnice prosíme, aby svou účast osobně konzultovali před přednáškou s lektorkou.
 • Praktická část je pouze k informaci a nezaručuje léčení. Protože se jedná o skupinovou hypnózu, lektorka nemůže ovlivnit průběh ani výsledek osobních zkušeností a nenese za výsledek osobních zkoumání zodpovědnost.

Více k semináři a přihlášení na stránkách Mgr.Jany Matasové http://janamatasova.cz/seminar-bernadety-hodkove

 

 PŘIHLÁSIT SE