Akce ve Studiu

Pá 18.10.2019

Od nápadu k projektu aneb z nebes na zem

LOONA TIP
Máte nápad na aktivitu, která pomůže vám i ostatním okolo vás? Nosíte nápad už dlouho v hlavě, ale zatím se vám jej nepodařilo zrealizovat? A máte chuť se konečně pustit do realizace? Přejete si, aby se vaše nápady stávaly skutečností a zhmotňovaly se v realitě? A chtěli byste na tento nápad získat i peníze.

Termín: 18.10. 2019
Místo konání: sál Valkýra, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín, vedle studia Loona
Čas: 16,30 - 20,30h
Cena: 1200,-Kč, rezervace místa je posláním zálohy předem 500 Kč na b.ú. 670100-2209239388/6210, text zprávy Od nápadu k projektu
Lektorka: Veronika Pačesová
Kontakt pro dotazy, storna účasti:

Aby se nápad zhmotnil v praxi, je nutné převést ho do projektového záměru a "hodit na papír". Přesně toto na kurzu společně uděláme a zároveň získáte i zpětnou vazbu na svůj záměr tak, abyste tzv. vychytali mouchy a mohli se hned pustit do akce. Dále získáte i informace a inspiraci, z jakých zdrojů by bylo možné nápad financovat. Součástí kurzu je i písemný manuál ke kurzu.

Kurz je pro ty z vás, kteří máte nápad a nevíte, kudy do akce, nebo hledáte, z jakých zdrojů by bylo možné nápad financovat. 

Veronika Pačesová
je zakladatelkou a ředitelkou Respondeo. 
Před 15ti lety zakládala organizaci Respondeo, www.respondeo.cz, kterou od té doby vede, má za sebou desítky zrealizovaných malých i velkých projektů a ráda vás provede cestou od nápadu k projektu včetně tipů a zkušeností, kde získat peníze na nové projekty. Rozjezdu nových projektů, získávání financí a fundraisingu se věnuje i jako konzultantka a lektorka, více informací o mně na www.zmen-to.cz.
Spolupracuje jako mentorka v Impact Hub Praha. Na podzim 2018 spoluzaložila Pravý hemisférický ústav, který se věnuje vzdělávání učitelů, žáků a studentů prostřednictvím metod orientovaných na pravou mozkovou hemisféru.

 

 


PŘIHLÁSIT SE