Akce ve Studiu

Čt 11.04.2019

Cesta Ženy a Muže

Večery pro páry pro podporu partnerství
Termín: 11.4., 21.5.
Čas: od 18,30 - cca 21,30h
Cena: Cena za 1 večer pro pár: 785 Kč, Zvýhodněná cena pro pár za 3 večery: 2080 Kč
Kontakt pro dotazy, storna účasti: E: tamara@cestazeny.cz,
T: 604 835 943,www.tamaramelissa.cz
 

„Děkuji Tamaře za vedení krásného večera pro páry "Cesta ženy a muže" a doporučuji ho všem, kteří už nechtějí žít se svým partnerem pouze jako spolubydlící, kteří řeší jen praktické věci a jsou ponořeni do stereotypu a nudy, ale chtějí znovu nalézt cestu k tomu druhému a prožívat s ním krásné chvíle partnerského života..“ Arnošt

Uvolnění - dotek - vůně - pohyb - dech – tanec - sexualita - komunikace - hry, projekce, zrcadlení - pročišťování starých vzorců – pravdivost - emoce – odpuštění – lehkost - přítomnost - úcta - obdiv - vášeň – hloubka – radost – důvěra.

Nemáte na sebe čas? Stagnujete? Cítíte pach rutiny a odcizení? Stýská se vám po něze, vášni a smíchu? Říkáte si: „A to je všechno? Takhle už to bude pořád?“

Propojíme sexualitu, srdce a spiritualitu, abychom v sobě objali všechny barvy života :)

Pojďme společně pročistit omezující vzorce, které nás drží v pekle a objevit tajná území partnerství, kde se můžeme spojit s nekonečným zdrojem lásky a žít tak nebe na zemi :)

Naučíme se jednoduché a zároveň účinné techniky, které můžeme snadno vnést do každodenního života.

Co s sebou:
Pohodlné oblečení na tanec a volný pohyb, sarong (velký šátek), ručník, šátek přes oči, teplé ponožky. Masážní olej. Prostěradlo a malou mističku na olej. Tužku a poznámkový blok. Drobné občerstvení, květiny a cokoli dalšího tématického vítáno :)

 

PŘIHLÁSIT SE