Akce ve Studiu

St 06.03.2019

Jíst, meditovat, milovat - cyklus

Je rozdělený na 6 setkání v průběhu půl roku. Navazuje na dvě přednášky s prožitkovými ukázkami, které budou cyklu předcházet v září 2018.

Termín: 6.3.(sudá středa)
Čas: 17:30 -19:30
Cena: 1800,-Kč (12 hodin), platba na místě
Lektorka:MgA. Petra Cibulková
Kontakt na dotazy, storna účasti: E: stopeta@seznam.cz, T: 777222123

Cyklus by se také mohl jmenovat Jak se mít ráda, Jak žít život na mnoha úrovních a mnoho dalších názvů…

Stejně jako mnoho žen jsem kdysi četla tuto nádhernou knihu. Její název se mi znovu vybavil pár měsíců po návratu z ekvádorské džungle a po návratu z Peru. Můj život se roztočil nebývalou a krásnou intenzitou, kterou si vděčně vychutnávám.

Podobně jako její autorka jsem kdysi řešila citovou závislost na muži. Moje cesta osvobození vedla tantrou, orgasmickými meditacemi, pobytem v džungli s indiánskými medicínami a vědomou radostí ze života.

V loňském roce jsem se zaměřovala především na ženy v období přechodu, tentokrát chci ukázat ženám sílu orgasmickou energii bez rozdílu věku. V sále se tak mohou sejít ženy, které může dělit dvě i tři generace, tím spíš dojde k úžasnému zjištění, že tato energie je tu pro všechny, bez rozdílu věku.

Všichni se přicházíme na svět s energií, která je podle východních systémů uložena v ledvinách. Pokud neumíme energii doplňovat, čerpáme pouze ze zásob. Když dojde k jejímu úplnému vyčerpání, přichází smrt.

V různých kulturách po celém světě se zachovaly utajované znalosti práce se sexuální energií. Nejznámější systém je znám jako tantra (Indie), která se začala šířit západem od 60. let minulého století. Původní tradice, která se předávala jen z mistra na žáka, byla převedena do písemné formy. Podobný systém přináší Tao (Čína), učení severoamerických indiánů Quodoushka nebo takřka ztracené učení Amaru Runakuna – peruánských léčitelů, ukrytých v horách. Zdá se, že dnes tajemstvím opředené  vědomosti o sexualitě byla známy v dávných dobách po celém světě…

Chcete žít ta stará tajemství, naučit se doplňovat životní energii, naplnit a rozehřát své srdce, uzdravit své tělo a probudit ve svém životě vášeň a touhu?


PŘIHLÁSIT SE