Renata Sahani

RenataSahani.png


Jmenuji se Renata Sahani, původním příjmením Skálová. Jsem fyzioterapeutka, lektorka jógy a absolventka 3 letého psychoterapeutického výcviku v biosyntéze. Mám 50 let, jsem račice, milovnice Indie a Inda :-). Žiji napůl v Praze, na půl v indickém Váranasí a tento život mezi západem a východem je mi velkou inspirací také v mé práci. Jsem matkou dospělého syna se vším, co k tomu patří a žena, která pomáhá dalším ženám najít svoji osobní sílu a gynekologické zdraví. Psychosomatický pohled na zdraví považuji za samozřejmost a péči o emoce ženy jako prostředek k jejich uzdravení.

Před 10 lety jsem založila v Praze Školu pánevního dna, jsem autorkou metody 3x3, metody, která pracuje s pánevním dnem v rovině fyzické, emoční a energetické. Celistvý pohled dává metodě hloubku a hlavně účinnost. Dokazuje to již bezmála 4 000 spokojených žen, které mými kurzy prošly. Můj fyzioterapeutický základ dává metodě medicínský punc a spolupráce s dalšími lékaři /gynekology, urogynekology/ a psychoterapeuty kvalitu. Potíže, na které nabízím na svých kurzech řešení jsem si sama také zažila, ať to bylo vážné onemocnění děložního čípku a štítné žlázy před 20 lety, anebo poměrně dramatický proces probuzení kundalini energie díky nesprávně prováděným energetickým technikám.

Vím, co je zažívat ve svém životě pády, cíti se špatně, ale mojí vlastností je stále znovu a znovu zkoušet slyšet tu intuici na dně své pánve a nechat se vést. Dnes prožívám naplněný a šťastný život a to jak osobní, tak také ten pracovní. Nyní má moje škola již 170 certifikovaných lektorek a kurzy Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu i východu také díky nim jen kvetou :-).
O škole byly publikovány články v časopisech Téma, Regena, Regenerce, Betynka, které si můžete přečíst v plném znění na webu www.skolapanevnihodna.cz.
Mimo svoji školu žiji látkami, barvami a batikou. Výrábím batikované obrazy a již 20? let oblečení.
Nyní dovážíme s mým indickým manželem do Čech nádherné textilní mandaly, hedvábné přehozy, šátky ... miluju to! :).


Dalším mým projektem jsou Ženské lázně, po 2 roky provozované na Malé Straně u Vltavy. Nyní směřují z Prahy k větší řece ... a to Ganze. Na jaře 2018 otevíráme znovu transformační cestu pro ženy do míst, kde se zastavil čas ... Jste zvány. Na mojí facebookové stránce Indie ženskýma očima najdete spoustu fotografií z cest a osobní sdílení ze života od západu po východ.

Těším se na viděnou s Vámi osobně, ať již na kurzu pánevního dna, přednášce, anebo v ženských lázních v Indii.

Kontakt:
www.renatasahani.cz