Michaela Sklářová

MÍŠA.jpg

"Miluji život ve všech jeho podobách a moje krédo zní: "Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!"

Lektorka čínských cvičení čchi-kung a tao meditací. Autorka vzdělávacího konceptu Živý čchi-kung, škola přírodní léčby a Tao ženy, který jako jediný certifikovaný program u MŠMT tohoto druhu v celé ČR se specializuje na vzdělávání budoucích lektorů, žen a široké veřejnosti formou čínských cvičení čchi-kung a tao meditací, dále na rodinné a partnerské poradenství, ozdravné programy a pobyty na Bali.

Nabídka:
Tao večery pro ženy
Tao škola pro ženy

Kurzy a vzdělání:
Lektorka čchi-kung od roku 2005 profesně, od roku 1994 zájmově (Certifikát International Institute of Chi Kung - Natalia Yadryshniková, Rusko),cvičitelka Satyananda jógy od roku 2004 (Zertifikat Bihar School of Yoga, NSR),masérka pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví od roku 2003 (Akreditováno MŠMT),Psychoterapie- výcvik konstelací a pohybů duše (Zetifikat Bhagat J.Zeilhofer,SRN), nadstavbový výcvik rodinných konstelací od roku 2010 (Zertifikat Eurasys, NSR),dále od r. 2013 vzdělávání v oblasti metodiky cvičení dětské jógy (Akreditováno MŠMT), Zhineng Qigong (mistr Wei Qi Feng, Čína), energetické jógy (Vadim, Rusko) aj. - délka praxe 12 let (zájmově 20 let).

Její první kurzy qi-gong a jógy byly pořádány v Německu a Rakousku. Metodiku výuky upravila a přizpůsobila na základě vlastních prožitků a zkušeností. Ve svých kurzech m.j. učí, jak vědomě ovládat své tělo, emoce a mysl tak, aby člověk byl v harmonii sám se sebou, jak otevřít svůj potenciál.

"Při své práci pomáhám lidem navázat kontakt s vlastním tělem a duší. Umím velmi živě a intuitivně, jak individuálně, tak ve skupině, pracovat s lidským nitrem a emocemi, otevírat přístup k vyššímu vědomí a poznání sebe sama. Jsem vybavena velkou dávkou empatie a kreativity, což mi umožňuje vymýšlet stále nové projekty a s klidem reagovat na potřeby okamžiku teď a tady".

Kontakt:
Tel.:  +420 777 204 028 
Email: info@svetloslunce.cz
Web: www.zivycchikung.cz