Gabriela Borská

Gabriela_Z0A9394_CB_final_profil 1.jpg
 
Jmenuji se Gabriela Borská a na tento svět jsem přišla v Praze dne 7.4.1982, jako druhá dcera mých rodičů, i když tatínek si spíše přál dva syny. Od mala jsem byla velmi citlivá, ale život mne naučil tuto citlivost skrývat. Jako dívka-žena jsem se necítila dost dobrá a tak jsem si postupně vytvářela různé masky, aby mne „chránily“, různé role, které mne čím dál více odpojovaly ode mne samotné. Hrála jsem florbal, vystudovala Elektrotechnickou průmyslovku, obor management, až jsem se vypracovala na Managerku a v tomto mužském světě se pohybovala dlouhá léta. Čím dál více jsem se ztrácela a prožívala nenaplněné vztahy. Má děloha mi začala signalizovat, že nežiju život v souladu sama se sebou, ale neposlouchala jsem ji.
 
Až přišly 30. narozeniny a došlo u mne k velkému zlomu. Uvědomila jsem si, jak vnitřně se cítím nešťastná, prázdná, nenaplněná, zoufale toužící po lásce. Navštívila jsem několik sebe-rozvojových seminářů, četla různé knihy, všude možně hltala informace, až jsem pochopila, jak důležité je být opravdová, naslouchat svému srdci a hlavně být Ženou.
 
V prosinci 2012 jsem se dostala k Lucii Kupcové a Loona Dance. Byla jsem ohromena tou krásnou ženskou energií a její sílou, kterou máme všechny v sobě. Prošla jsem si proto v roce 2013 všemi Lucčinými semináři na rozvoj ženství a navštěvovala pravidelné lekce Loona Dance. Začalo se mi postupně otevírat a hojit mé zlomené srdce, naplňovat se láskou, a tehdy jsem si ukotvila, že toužím žít opravdový život plný lásky, ženství, radosti, štěstí a hojnosti, že to vše mám ve svém nitru, že toužím šířit dál naše krásné poselství, kterým je Vědomé Ženství – LÁSKA.
 
Můj život se mi velmi zlepšil, přitáhla jsem si do života krásné lidi a báječného Muže. Stále se učím a pracuji na sobě. Je to nikdy nekončící proces, který zahrnuje i bolest, smutek, ale hlavně lásku,štěstí, uvědomění a vděčnost za vše, co jsem kdy prožila a prožívám, protože díky tomu jsem právě tam, kde jsem a kde mám teď být. Vnější svět i krásně zrcadlí, jak na tom právě jsem.
 
 "Jsme na cestě životem, posilňeme tedy naší Ženu, tím i naše Muže a děti. Čiňme život a svět krásnějším a láskyplnějším.“
 
Tanec mne vždy bavil, ale především spontánní, kde necháme mluvit své tělo, své srdce. Když vidíte tančící ženy, je to nádherný pohled, na ladnost jejich pohybu, krásu a jedinečnost, kterou vyzařují. Proto jsem se rozhodla stát se lektorkou Loona Dance.
 

Vzdělání a praxe:

SPŠE obor Management v elektrotechnice
TC Business School – MBA Basic
Loona Dance Academy – škola prožitkového tance, akreditované studium MŠMT Lucie Kupcové