Individuální poradenství

LucieKupcova2.jpg

Poradenství, koučing - ženská tématika, osobní jedinečnost a mise, poradenství v osobním a spirituálním rozvoji, životní krize, křižovatka.

Termín: pondělí, úterý a pátek, čas: 9 - 17
Místo:
 Studio Loona, Křižíkova 67, Praha - Karlín
Kontakt pro objednání: 
Tel. 777662013, E: lucie@loona.cz

Nabídka:

Individuální jednorázové sezení - zahrnuje konzultaci, inspirace, koučing, dle potřeb klienta techniky osobnostního rozvoje, řízená imaginace apd.
Cena: 1500 Kč/ 1,5h.

Individuální průvodce
 - dle potřeb klienta provázím systematicky, kontinuálně aktuálním tématem. Dle situace - zahrnuje koučing, poradenství, inspirace, techniky os. rozvoje, "domácí úkoly" :-).
Temata: rozvoj vědomí sama sebe, osobní mise/jedinečnost, strategické kroky v podnikání, PR a marketing poradenství či osobnostní a spirituální rozvoj.
Forma: 2 sezení měsíčně nebo 1x měs. emailová/skype podpora a konzultace, supervize
Zvýhodněná cena: 2500 Kč/ měs. (platba předem na účet). Doporučená délka těchto pravidelných sezení je 9 - 12 měsíců. Poté lze v případě potřeby navštěvovat jednorázová sezení/konzultace.

Skype konzultace: 
Cena: 700 Kč - 1h. (započatých 30 min. 250 Kč)
Skype jméno: lucie.kupcova1

Praxe:
Lucie Kupcová - 10 let pracovala v mediálním a reklamním průmyslu, úspěšně pracovala jako brand builder -ka (stavba značek) významných nadnárodních značek pro východní Evropu, manažerka projektů (Ferrero, Tic Tac, Renault). Z této oblasti se rozhodla odejít před 6ti lety, aby šla svou cestou mise a také díky změně vnímání oboru PR, reklama. Propojuje své manažerské, marketingové zkušenosti se spirituální rovinou a s klientem společně nachází jedinečnost produktu, služby a osobnosti. 
Je také lektorkou a učitelkou autorského tance, taneční koučkou, ředitelkou a zakladatelkou taneční školy Loona dance academy s.r.o. - rozvoj vědomého ženství, pořadatelkou vlastních tanečních událostí, iniciátorkou projektů Dance to ecstasy, Keep vision, Oživená žena a majitelkou Studia Loona.
Více o Lucii zde.

W: www.loonadanceacademy.cz
FB: Lucie Loona