Loona shop

Pizzetky 
Sukénky pro podporu ženskosti, jemnosti, křehkosti a síly.

PIZZETKY - “ Zrozena jsem v ženském těle a cítím se skvěle.”


  

Milé ženy,
s radostí nabízíme v našem Studiu Loona Pizzetky - sukénky ženskosti. Budete se v nich cítit jako bohyně. Jsou krásné, ženské, energetické a sexy. 

ESHOP PIZZETKY

Prodejní doba ve Studiu Loona:  v rámci akcí ve studiu, tedy pouze pro klientky Studia Loona.

Pizzetky Point - tato samolepka Pizzetky POINT označuje přátelské místo prodeje Pizzetek. Najdete ji ve speciálně vybraných kamenných prodejnách a centrech, tak na vybraných e-shopech.

  


Velikost Pizzetek, PizzetTOPů a Pizzetgin:
a) Velikost 1- S/M – 36-38
b) Velikost 2 – L/XL – 40-42
c) Velikost UNI - je univerzální velikost
d) UNI 1 – 36-40 / UNI 2- 40-42
e) Je možné vytvořit také velikost 3 – XL/XXL, tam je příplatek 20%,

Dodání Pizzetky, když není na prodejně velikost:
Do jednoho týdne od objednání POUZE proti zaplacené záloze nebo platbě předem na prodejním místě.

  

Pokud nemůžete přijít k nám do studia, můžete si objednat Pizzetky on-line. Kliknutím na odkaz níže vstoupíte přímo do on-line obchodu s kompletní nabídkou Pizzetek. Objednáním Pizzetek přes odkaz níže podpoříte Studio Loona.
On - line výběr Pizzetek zde: VSTUP DO E-SHOPU

Co jsou to Pizzetky?
Pizzetky – jsou sukénky pro podporu ženskosti, křehkosti, jemnosti a síly. Pro rozvinutí i přiznání: "Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle."

Sukénky Pizzetky přišly, aby nám ženám připomněly, kde sídlí naše ženskost. Pizzetka je OSOBNÍ PŘEDMĚT, který fyzicky připomíná i upozorňuje na naši oblast pánve, boků, dělohy. Touto pozorností přesPizzetku dochází k léčení, ať už vědomé nebo nevědomé. Berme tento osobní předmět hravě a zárověň hluboce. Je třeba toto dílo uchopovat jinak, než jako módní doplněk. Pizzetka se tak stává vaší osobní přítelkyní.

Praktický rozměr
Řešení pro vaše legíny a úzké kalhoty - více volnosti pro vaše nohy. 

Spirituální rozměr
Tvorba požehnána ne- konáním je produkt, který vyzařuje čistotu. Každá hmotná věc, která je plněna životadárnou energií a ne sobeckými úmysly, vyzařuje čistotu a Krásu. To nás podvědomě oslovuje a souzní s námi. Tento nástroj obrací naši pozornost k našim bokům a ženským orgánům. Už tím, že se jich fyzicky dotýká, že naše boky a pánve zdobí, také rozvibrovává strnulost a neproudění. Vrací nám ženám intimitu a ochranu.

Léčivý rozměr
Přes Pizzetku můžete důstojnou a oslavnou formou zvědomit proměnu fyzického těla, hormonálního systému a plně přijmout roli ženy.

Autorka Pizzetek: Michaela Meera

 

Více informací o vzniku a celý příběh autorky ZDE.
Fotoreport z akce 2. narozenin Pizzetek ve Studiu Loona 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ A REKLAMACE